[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015

Wellcome to [-=- InCartier -=-] Ip> 81.196.144.241:27015
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
atheus24




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 05/08/2009

nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitimeMier Aug 05, 2009 11:23 pm

Pe server in momentul in care am luat ban erau mai multi admini, insa cei care o puteau face erau impulls si judith. Tocmai ceream niste poze de la un jucator pe care il banuiam ca triseaza, cand mi-am luat ban din senin, fara sa fiu anuntat in acest sens sau sa fi facut ceva gresit...tind sa cred ca impulls a facut-o deoarece nu respecta nicio regula din cele mentionate pe acest forum. Nu am nimic cu nimeni dar nu accept sa ma calce in picioare un parvenit jegos si limitat...ca prea sufera saracu'. Ca dovezi pot confirma cei cu care eram pe server, sa spuna owneru daca-i permite asa sa faca ce vrea jegosului aluia. merci, daca nu se ia masuri, renunt eu la admin si nu mai joc pe serverul asta..atat am avut de zis. Am avut si eu server si admin pe multe servere bune, dar pe nimeni nu am vazut sa sufere in halul asta....
Sunt vegeta.
Sus In jos
darkz0r




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 30/07/2009

nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: Re   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 8:38 am

AIci ai dreptate vegeta numai el putea sa faca acest gest nu esti singurul admin care a luat ban ...eu doresc sa se faca ceva cu acest admin "Impulls" Wink
Sus In jos
ImpullS




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 30/07/2009

nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: ImpullS is` here   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 7:49 pm

Vezi ca e ImpullS...deci, vezi ca eu nus retard ca tn, cand vezi ca , cu mine nu iti merge, te plangi ca o _|_, esti un amarat dependent, cum tziam mai zis copii in ziua de azi, asta e sloganul tau.,,,fara dovezi , nu se ia in considerare nici o reclamtie, si INVATATI SA FACETI O RECLAMATIE DUPA MODEL !
Sus In jos
atheus24




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 05/08/2009

nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: Re: nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitimeVin Aug 07, 2009 9:28 pm

ImpullS a scris:
Vezi ca e ImpullS...deci, vezi ca eu nus retard ca tn, cand vezi ca , cu mine nu iti merge, te plangi ca o _|_, esti un amarat dependent, cum tziam mai zis copii in ziua de azi, asta e sloganul tau.,,,fara dovezi , nu se ia in considerare nici o reclamtie, si INVATATI SA FACETI O RECLAMATIE DUPA MODEL !



saracutul de tine...ba dupa ce ca esti prost mai esti si prost daca intelegi ce vreau sa spun, apropo...eu nu ma incurc in detalii ca tine deoarece nu am timp frate, eu muncesc sa ma intretin... nu-s un parvenit jegos care i-a luat ta'su net la kg sa posteze prostii si sa faca pula mare pe net ca un cocalar degresat, retardule...nu cred ca-s mai obsedat si frustrat ca tine in orice vrei tu...si ma pis pe tine cand vrei tu si in orice domeniu putzoiule,ca nu ne tragem de sireturi avorton dependent de laba, mare consumator de redtube si diplomat in downloadat filme xxx de pe net...da-te-n familia ma-ti de cocalar jegos, ultima data cand mai ai tentative de replici inteligente du-te inainte si uita-te in oglinda sa vezi cat de prost si inutil esti, poate-ti revii dracu mancator de salam prajit...de-te naibii de inteligent ca ai IQ-ul mai mare decat un gibon...si asta-i o performanta pentru tine...minte odihnita. Dupa ce ca te hraneste tac-tu numai cu cartofi si munceste sa bagi tu in matzau ala transformator de kkt...ai figuri in cap tu't mortii mati de gheisha. In rest esti ok...tine-o tot asa...cu drag vegeta...pwp dulce sugiuc mic si insemnificativ
Sus In jos
ImpullS




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 30/07/2009

nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: ImpullS is` here   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 10:32 pm

mah sa moara familia tah , c e poet esti:), eu 2 cunvinte iti zic "sugi pula", nu ma apuc sa scriu romane, si ma doare la spitz ca muncesti ca un sclav, dac esti adoptat si normal ca muncesti, app cand ai timp hai pe la mine sa imi muti mobila ma gasesti la 0741sclav. numai bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Empty
MesajSubiect: Re: nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare   nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare Icon_minitime

Sus In jos
 
nu am nimic cu nimeni, dar unii admini sufra prea tare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» -=- Lista ADMINI -=-
» -=- Model Reclamatie Admini -=-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015 :: FORUM -=- InCartier -=- :: -=- Reclamati Admini -=--
Mergi direct la: