[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015

Wellcome to [-=- InCartier -=-] Ip> 81.196.144.241:27015
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere admin BvM

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
BvM

BvM


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/06/2009
Localizare : focsani

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 6:31 pm

Nick:BvM
Vârsta:14
SteamID(Daca E Cazul):-
ID Yahoo messenger:vlad_the_funniest_boy
De cât timp jucaţi pe server:1-2luni--ca si timp---oricum peste 25 ore(cu achmed,mouse,7,eu---mai multe nume)
Eşti dispus să ţii Redirecturi??---nu stiu cum dar da sunt dispus
Motivul pt care vrei Admin:sa ajut sv sa se dezv,sa fie full,si sa tin codatii,badaranii(care se pun pe cineva si il omoara doar pe ala) si vulgarii departe de sv
Sus In jos
chucky

chucky


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 8:55 pm

BvM in legatura cu tinerea deoparte a "badaraniilor" asa cum le spui u din anumitul motiv .. nu mi se pare un motiv k a dai cuiva slay/kick/ban ... dak cineva te omoara doar pe tine asta nu il face "badaran" ... in rest indeplinesti majoritatea cerintelor ... ink nu team vaz sa joci cu coade .. joci binisor .. din partea mea PRO .... intrebarea mea e .. ... ce te face sa nu cazi in ispita de a te folosi de admin k sa te razbunii pe altii mai buni k tine ? sau pe altii pe care ai ciuda si sa te folosesti de el nu in modul in care ar trebui? .... asta o pun pt k stiu cum gandesc pustii de 14 ani .. poate ma injel dar de multe ori nu o fac.... ...
Sus In jos
BvM

BvM


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/06/2009
Localizare : focsani

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:49 pm

poi pe acest sv nu mi-am facut dusmani---si badarani---mai gasesti un tampit care te injura si sta numai pe tn--adik te urmareste pe tn chiar daca el isi mai ia un glonte,2---hs----si eu nu sunt razbunator.prefer sa dau gag,llama la astia (bn gag doar daca injura nu dau ban la injuraturi)----a si ms(joc de putin timp cs santa )
Sus In jos
chucky

chucky


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:44 pm

da ii adevarat mai gasesti .. dar dak nu are altceva de facut .. asta e .. nu trebuie sa te scapi de iel .. in ceea ce priveste limbajul vulgar pana sa ajungi sa dai ban sau kick .. dai Llama si knd insista cu vulgaritatea gag...
aaa da .. si nu cred k exista cineva pe sv care sa aiba dusmani pe sv .. noi incercam sa devenim prieteni , nu dusmani ..
Sus In jos
-=-CrIsTi-=-

-=-CrIsTi-=-


Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 12/06/2009
Localizare : In CaRtIeR

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 4:36 pm

pro man...mai joaaca pe server ... eu nu te-am vazut prea des ... si joaca cu BvM ... INCEARCA SA ACUMULEZI 25 DE ORE PE SERVER mah !

+


Sa citesti si regulamentul pt admini
Sus In jos
http://www.krz.myforum.ro
chucky

chucky


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 7:46 pm

o chestie doar .. scrie toate numele cu care joci ... k sa calculez orele de joc .. poate ai 25 .. poate ink nu .. sa vedem ...
Sus In jos
BvM

BvM


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/06/2009
Localizare : focsani

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 10:06 am

1.ms pt pro-uri
2.am citit regulamentele(jucatori si admini)
3.numele sunt:BvM,MoUsE,Achmed,-=Achmed=-,7,PoRk-KraKaNaT
4.ok,deci o sa le dau Llama la astia,iar apoi gag
5.ms pt sfaturi
Sus In jos
-=-CrIsTi-=-

-=-CrIsTi-=-


Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 12/06/2009
Localizare : In CaRtIeR

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 2:56 pm

esti deacord cu tinerea serverului pe host ? si cu "plata"
Sus In jos
http://www.krz.myforum.ro
BvM

BvM


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/06/2009
Localizare : focsani

cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 5:20 pm

cu host da,iar cu plata sa vad--ca nuj cum dar---am 14 ani si tata nu vrea sa joc cs----joc pe ascuns
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin BvM Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin BvM   cerere admin BvM Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere admin BvM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin MY#@Y
» cerere admin MY#@Y
» Cerere admin
» Cerere admin AxV
» cerere admin dmG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015 :: FORUM -=- InCartier -=- :: -=- Cerere Admin/Slot/etc -=--
Mergi direct la: