[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015

Wellcome to [-=- InCartier -=-] Ip> 81.196.144.241:27015
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?

In jos 
2 participanți

Ce zici ?
Da !
Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_lcap40%Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Nu !
Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_lcap20%Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Nu stiu !
Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_lcap40%Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
ucigasu




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/08/2009

Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Empty
MesajSubiect: Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?   Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 8:59 pm

Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?
Admini , Playeri , Useri care au votat NU ( sa ne spuneti motivul ) !

Forum-ul pe care sa se mute sa fie mult mai ordonat !
Pot da adrese dNs la acest server !
O sa fie prezent si un domeniu .ro !
Care vor sa vada site-ul sa imi dea Mesaj Privat !
Ca nu vreau sa fac RECLAMA !


Astept opiniile tuturor !
Sus In jos
-=- Avast -=-




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 01/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Undeva in Balcani :D

Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?   Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 9:41 pm

Stai de cand faci tu asa ceva ?
Ai vb cu creature despre asta ?
Nu cred ca ai dreptul sa vb in numele ownerului
Sus In jos
ucigasu




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/08/2009

Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?   Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 12:54 pm

-=- Avast -=- a scris:
Stai de cand faci tu asa ceva ?
Ai vb cu creature despre asta ?
Nu cred ca ai dreptul sa vb in numele ownerului

Alooo trezirea !!!
Nu intelegi ca asta e un mesaj catre owner !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Empty
MesajSubiect: Re: Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?   Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ai vrea sa facem ceva mult mai misto pe un forum multi mai bun cu srve mai multe ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» as vrea si eu admin :)
» Vrea si io admin....Sp!r!t*D3m3nT0r
» La MuLtI AnI aDmInE !!!
» -=- ADMIN Forum -=-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[-=-InCartier -=-] Cs1.6 Ip> 81.196.144.241:27015 :: FORUM -=- InCartier -=- :: -=- Discutii Libere -=--
Mergi direct la: